Subheading1

 

 

Сотні тисяч кілометрів надійності вантажного автомобіля MAN L2000

 

Вантажні автомобілі  MAN  серії L2000 представляють собою двовісні автомобілі масою від 6 до 11,5 тонн із 4-х та 6-ти циліндровими двигунами. У 2001 році відбулося оновлення серії L 2000. Автомобілі цієї серії отримали новий дизайн: змінилася оптика, передній бампер та радіаторна решітка. У 2002 році модельний ряд отримав назву «L2000 Evolution», але позначення скоротили до літер «LE».

 

Header 3:

 

Еволюція якості, еволюція дизайну.

 

CTA 1:

 

Компанія Kleyn Trucks пропонує вантажні автомобілі MAN серії L2000 за найбільш привабливими цінами.

 

Subheading 2

 

Придбати вантажний автомобіль MAN серії L2000 в компанії Kleyn Trucks.

 

Kleyn Trucks пропонує до вашої уваги широкий вибір вантажних автомобілів MAN серії L2000, тягачів, самоскидів та напівпричепів будь-якого діапазону цін, року виробництва та пробігу. В нашому автопарку понад 1200 вантажних автомобілів, тягачів, напівпричепів та самоскидів таких марок як MAN,DAF, IVECO, Mercedes-Benz, Renault, SCANIA, VOLVO та багато інших.

 

 

Subheading 3

 

Всі вантажні автомобілі MAN серії L2000 проходять ретельний техогляд нашими спеціалістами

 

Кожен автомобіль MAN L2000 перевіряється нашими спеціалістами за 136 критеріями у відповідності із міжнародними стандартами TÜV. Одразу після проходження техогляду ми надсилаємо вам всю документацію про технічний стан обраного вами вантажного автомобіля  MAN L2000. Це дасть вам змогу детально ознайомитися із технічним станом вантажівки перш ніж її купувати.

 

 

Subheading 4

 

Процедура проходження митного контролю та оформлення документації на обраний вами MAN L2000

 

Ми чудово розуміємо, що процедура проходження митного контролю та оформлення всієї необхідної документації на вантажний автомобіль MAN L2000 може забрати багато вашого часу та зусиль. Довірте це нам! Компанія Kleyn Trucks бере на себе повну відповідальність за проходження митного контролю та оформлення всієї необхідної документації на MAN L2000.   Наша компанія має статус авторизованого економічного оператора, що дає нам право проходити митний контроль у більшості країн світу за спрощеною схемою. Ми зробимо все можливе, щоб ви отримали обрану вами вантажівку MAN L2000 в найкоротший термін!

 

CTA 2:

 

Навіщо переплачувати та чекати, коли можна придбати MAN L2000 в компанії Kleyn Trucks вже сьогодні та оцінити всі переваги нашого сервісу завтра!

Leave a Reply

ESSAY Instant Price

Get an Instant Price. No Signup Required

Total Price

We respect your privacy and confidentiality!

Contact Us At

Subscribe

Join our mailing list today and benefit from our free ebooks, daily deals, and discount